1 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 8.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zakopanem przy ul. Chramcówki 15 odbędzie się XL Sesja Rady Powiatu Tatrzańskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji, powitanie gości, stwierdzenie quorum, przyjęcie porządku obrad.
  2. przyjęcie protokołu z XXXIX Zwyczajnej Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego
  3. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu za okres pomiędzy XXXIX, a XL Sesją Rady.
  4. Interpelacje i zapytania Radnych.
  5. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w budżecie Powiatu Tatrzańskiego na rok 2022.
  6. Przyjęcie uchwały w sprawie: ustalenia opłat za usuwanie pojazdów z dróg na terenie Powiatu Tatrzańskiego na koszt właściciela i przechowywanie tych pojazdów na wyznaczonym parkingu strzeżonym na 2023r.
  7. Przyjęcie uchwały w sprawie: podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2022r.
  8. Przyjęcie uchwały w sprawie: ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu Tatrzańskiego na rok 2023r.
  9. Przyjęcie uchwały w sprawie: przekazania skargi.
  10. Przyjęcie uchwały w sprawie: rozpatrzenia skargi.
  11. Przyjęcie uchwały w sprawie: przekazania petycji.
  12. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  13. Sprawy bieżące.
  14. Wolne wnioski i oświadczenia Radnych.
  15. Zamknięcie obrad.