W dniu 30 sierpnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Zakopanem złożyli ślubowanie oraz otrzymali akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego: Joanna Chmielowska, Dorota Nocoń i Joanna Złotkowska - nauczyciele Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem oraz Ewa Janczy, Wojciech Łacek i Andrzej Pradziad – nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowskiego w Zakopanem. Podczas spotkania podziękowano i wręczono nagrody nauczycielkom: Pani Bożenie Berbece z Zespołu Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowskiego w Zakopanem oraz Pani Wioletcie Szymańskiej z Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem.

Gratulacje i życzenia od Starosty i Zarządu, w związku z jubileuszem pracy zawodowej otrzymała Pani Anna Janas – Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zakopanem.

W trakcie spotkania omówiono także plany pracy szkół i placówek na rok szkolny 2023/2024.

• P1020376
  • P1020402