Uwaga! Przedłużenie zamknięcia drogi 1647K Gronków - Bukowina Tatrzańska w km od 5+947 do 5+026.

Firma Budowlano – Usługowa ECO-STAN z siedzibą w Białym Dunajcu, Wykonawca robót związanych z rozbudową drogi powiatowej nr 1647K Gronków – Bukowina Tatrzańska od km 5+947 do km 6+026 wraz z rozbudową obiektu mostowego informuje o konieczności przedłużenia terminu zamknięcia obiektu dla ruchu.

Przywrócenie ruchu na obiekcie planowane jest na dzień 31.10.2023 r. Termin ten z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne może ulec wydłużeniu.

W celu sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia robót, prosimy o zastosowanie się do wprowadzonej zmiany organizacji ruchu oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.