Przyjmując niniejszy dokument Powiat Tatrzański deklaruje wolę kształtowania współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na zasadzie partnerstwa i wyraża intencję realizacji zadań Powiatu – w zakresach gdzie jest to możliwe - we współdziałaniu z nimi.

Celem Programu jest kształtowanie ładu społecznego w środowisku lokalnym poprzez budowanie partnerstwa między administracją samorządową, a organizacjami pozarządowymi. Realizacja Programu winna służyć tworzeniu optymalnych warunków do zaspokojenia potrzeb mieszkańców, wspierania ich obywatelskiej aktywności w zakresie poprawy warunków życia oraz rozwiązywania problemów społecznych wspólnoty samorządowej.

Pliki do pobrania
Pobierz plik (program współpracy ngo 2024.pdf)program współpracy ngo 2024.pdf131 kB