Poszerz swoją znajomość praktycznych aspektów prawa autorskiego i praw pokrewnych w działalności artysty oraz zasady współpracy z rynkiem sztuki. Podczas spotkania będziesz miał możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z specjalistką w dziedzinie prawa autorskiego Joanną Lassotą (Kancelaria Adwokacka Lassota i Partnerzy).

Szkolenie odbędzie się 17 października 2023r. o godzinie 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136, 34-511 Kościelisko).

Mecenas Joanna Lassota posiada nie tylko wiedzę i ogromne doświadczenie w branży, ale ma rzadką cechę u prawników, czyli chęć rozwiązania problemu, nie mówi „nie da się, nie można”, tylko dąży do rozwiązania. Nie jest po to, żeby ograniczyć, tylko żeby pomagać.

Źródło: Muzeum Tatrzańskie