FEM

Departament Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w spotkaniu pt. „Wystartuj przedsiębiorco”, które odbędzie się 7 czerwca br. W siedzibie Podhalańskiej Państwowej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu przy ul. Kokoszków 71. Spotkanie jest skierowane do studentów małopolskich uczelni wyższych oraz przyszłych i obecnych przedsiębiorców z terenu powiatu nowotarskiego, suskiego i tatrzańskiego.

Spotkanie jest bezpłatne Spotkanie „Wystartuj przedsiębiorco” jest jednym z wydarzeń w trwającym od 3 do 7 czerwca Małopolskim Festiwalu Innowacji, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W nowotarskim spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Targu, Urzędu Miasta Nowy Targ, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Fundacji Rozwoju Regionu Rabka. Partnerem wydarzenia jest także Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu.

Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat istniejących jeszcze możliwości wsparcia planowanego projektu przy wykorzystaniu środków pochodzących z Unii Europejskiej. Zostaną przedstawione także programy i projekty wsparcia dla innowacyjnych pomysłów. Omówione zostaną zasady i warunki pomocy finansowania zwrotnego przy wykorzystaniu środków unijnych i krajowych. Zaprezentowane zostaną także cele realizacji w Nowym Targu Strefy Aktywności Gospodarczej oraz oferta Miasta Nowy Targ dla przedsiębiorców. Osoby planujące otworzyć działalność gospodarczą otrzymają także najważniejsze informacje związane z procesem rozpoczęcia własnego biznesu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy do rejestracji, która jest dostępna na stronie www.fundusze.małopolska.pl w zakładce „Szkolenia”. Na tej stronie dostępny jest także program spotkania. Szczegółowe informacje udzielane są także pod numerem telefonu 18 266 13 71.