- Mieszkasz w Małopolsce?

- Działasz w młodej organizacji pozarządowej (do 30 miesięcy od daty rejestracji)?

- Masz swoją grupę z którą realizujesz pasje?

- Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności?

- Chcesz wzmocnić swoją organizację?

Jeśli tak - FIO MALOPOLSKA LOKALNIE jest dla Ciebie!

FIO Małopolska Lokalnie jest Programem wspierającym i edukującym mieszkańców województwa małopolskiego, którzy angażują się w działania na rzecz rozwoju i wzmacniania lokalnych społeczności. Poprzez realizację Programu pomagamy w rozwoju młodym organizacjom pozarządowym, a grupom nieformalnym, grupom samopomocowym i młodym NGO w realizacji przedsięwzięć społecznych.

29 lutego rozpoczyna się nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie województwa małopolskiego.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie odbędzie się  pod Patronatem Gminy Poronin w czwartek 12 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie, ul. Józefa Piłsudskiego 2, 34-520 Poronin, o godzinie 17.00.

Szczegóły na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie