W dniu 13 lipca 2023 r. w obecności Pana Piotra Bąka – Starosty Tatrzańskiego, Pana Władysława Filara - Wicestarosty Tatrzańskiego, Pani Anny Król – Józaga - Naczelnik Wydziału Edukacji, Pani Katarzyny Chyc - Naczelnik Wydziału Organizacyjnego odbyło się uroczyste ślubowanie pracowników Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych kandydat do pracy w urzędzie odbywa służbę przygotowawczą mającą na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie do należytego wykonywania obowiązków służbowych.

Po zakończeniu służby przygotowawczej i pozytywnie zdanym egzaminie Pracownik urzędu otrzymuje akt zakończenia służby przygotowawczej oraz składa ślubowanie następującej treści:

„Ślubuję uroczyście, że na zajmowanym stanowisku będę służyć państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, przestrzegać porządku prawnego i wykonywać sumiennie powierzone mi zadania”.

Ślubowanie złożyły: Pani Janina Michna – Inspektor w Wydziale Edukacji oraz Pani Katarzyna Leks – Podinspektor w Wydziale Edukacji,

Składamy serdeczne gratulacje, wyrazy uznania za dotychczasową pracę oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

• P1020349
  • P1020354