Wykład "Kościół w PRL"
19 maja w Urzędzie Miasta Zakopane odbył się wykład dr hab. Łucji Marek (IPN Kraków) zatytułowany "Kościół w PRL". Został on zorganizowany przez Regionalną Radę Nauczycieli oraz Starostwo Powiatowe w Zakopanem, a skierowany do młodzieży zakopiańskich szkół ponadpodstawowych.
[ Treść ]
