6 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 8.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zakopanem przy ul. Chramcówki 15 odbędzie się XLIVSesja Rady Powiatu Tatrzańskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji, powitanie gości, stwierdzenie quorum, przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z XLIII Zwyczajnej Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego.
  3. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu za okres pomiędzy XLIII, a XLIV Sesją Rady.
  4. Interpelacje i zapytania Radnych.
  5. Informacja o funkcjonowaniu Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Zakopanem.
  6. Przedstawienie działalności Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego.
  7. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w budżecie Powiatu Tatrzańskiego na rok 2023.
  8. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Tatrzańskiego.
  9. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na przedłużenie umowy dzierżawy nieruchomości.
  10. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na przedłużenie dzierżawy pasa drogowego drogi powiatowej nr 1649K Łysa Polana – Morskie Oko.
  11. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na zawarcie umów dzierżawy gruntów pasa drogowego drogi powiatowej nr 1648K Zakopane – Wierch Porońca.
  12. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na utworzenie i przystąpienie Powiatu Tatrzańskiego do stowarzyszenia „Podhalańska Organizacja Turystyczna”.
  13. Przyjęcie rezolucji w sprawie: poszanowania godności i obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła II – Patrona Powiatu Tatrzańskiego.
  14. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  15. Sprawy bieżące.
  16. Wolne wnioski i oświadczenia Radnych.
  17. Zamknięcie obrad.