21 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 8.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zakopanem przy ul. Chramcówki 15 odbędzie się IV Sesja Rady Powiatu Tatrzańskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji, powitanie gości, stwierdzenie quorum, przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z III  Zwyczajnej Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego.
  3. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu za okres pomiędzy III a IV Sesją Rady.
  4. Interpelacje i zapytania Radnych.
  5. Sprawozdanie z nadzoru nad lasami nie będącymi własnością Skarbu Państwa i informacja o stanie lasów w 2018 r. na terenie:
    1. Nadleśnictwa Nowy Targ,
    2. Nadleśnictwa Krościenko.
  6. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w budżecie Powiatu Tatrzańskiego na rok 2019.
  7. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Tatrzańskiego.
  8. Przyjęcie uchwały w sprawie:  odwołania i powołania przedstawiciela Rady Powiatu Tatrzańskiego do Rady Programowej Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury.
  9. Przyjęcie uchwały w sprawie: wysokości środków na Fundusz Zdrowotny dla nauczycieli oraz przyjęcia Regulaminu Funduszu Zdrowotnego.
  10. Przyjęcie uchwały w sprawie: przekształcenia Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowskiego w Zakopanem.
  11. Przyjęcie uchwały w sprawie: przekształcenia Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem.
  12. Przyjęcie uchwały w sprawie: przekształcenia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem.
  13. Przyjęcie uchwały w sprawie: przekształcenia Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem.
  14. Przyjęcie uchwały w sprawie: zamiaru likwidacji Branżowej Szkoły I stopnia Specjalnej  w Zakopanem.
  15. Przyjęcie uchwały w sprawie: zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej Specjalnej w Zakopanem.
  16. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na przedłużenie terminu dzierżaw nieruchomości stanowiących własność Powiatu Tatrzańskiego.
  17. Przyjęcie uchwały w sprawie: odwołania Rady Społecznej Szpitala Powiatowego  im dr T. Chałubińskiego w Zakopanem.
  18. Przyjęcie uchwały w sprawie: powołania Rady Społecznej Szpitala Powiatowego im dr T. Chałubińskiego w Zakopanem.
  19. Przyjęcie uchwały w sprawie: odwołania Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im Klary Jelskiej w Zakopanem.
  20. Przyjęcie uchwały w sprawie: powołania Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im Klary Jelskiej w Zakopanem.
  21. Przyjęcie uchwały w sprawie: ogłoszenia tekstu jednolitego Statutu Powiatu Tatrzańskiego.
  22. Przyjęcie uchwały w sprawie: rozpatrzenia i podtrzymania skarg, wniosków i ponagleń.
  23. Przyjęcie planu pracy Rady Powiatu Tatrzańskiego na rok 2019.
  24. Przyjęcie planów pracy Komisji Stałych Rady Powiatu Tatrzańskiego na rok 2019.
  25. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  26. Sprawy bieżące.
  27. Wolne wnioski i oświadczenia Radnych.
  28. Zamknięcie obrad.