Logo Projektów unijnych

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców
„Jak pozyskać dotację na rozwój firmy"
Zakopane, 7 grudnia 2011 roku.
Data szkolenia: 7.12.2011r.  od godz. 10:30
Miejsce szkolenia:  Starostwo Powiatowe w Zakopanem,  ul. Chramcówki 15, 34-500 Zakopane

Tematyka: Dotacje na rozwój przedsiębiorstwa – bezpłatne konsultacje i warsztaty

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oraz Starostwo Powiatowe w Zakopanem zapraszają  na bezpłatne  konsultacje dla mikroprzedsiębiorców odnośnie ubiegania się o dofinansowanie inwestycji w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.
Szkolenie odbędzie się  7 grudnia 2011r. od godz. 10:30 w Starostwie Powiatowym w Zakopanem.

Podczas szkolenia uczestnicy będę mogli dowiedzieć się czy ich projekt może otrzymać dofinansowanie w ramach Działania 2.1 "Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw", Schemat A "Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP" lub Działania 2.2 "Wsparcie komercjalizacji badań naukowych", jaka jest maksymalna kwota dotacji, kiedy będą ogłaszane konkursy, jak należy przygotować wniosek aplikacyjny, jakie są wymagane załączniki, jakie kryteria decydują o wyborze projektu oraz jakie są najczęściej popełniane błędy przez wnioskodawców. Szkolenie poprowadzą eksperci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.
Nie przegap swojej szansy! Zgłoś się na szkolenie!

Zapisy na szkolenie:
Zespół Informacji i Promocji Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości
tel. 12 376 91 91 lub 12 376 91 94,

Dla uczestników szkolenia został przewidziany poczęstunek oraz materiały informacyjno-promocyjne.