Logo Projektów unijnych

Starostwo Powiatowe w Zakopanem (Beneficjent) w dniu 30.12.2011 r. zakończy realizację  projektu w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
„Modernizacja i wyposażenie CKPiU w Zakopanem jako wzmocnienie oferty Południowomałopolskiej Sieci Edukacji Zawodowej ".

Dwuletni projekt realizowany był w dwóch szkołach:
- Zespole Szkół Hotelarsko – Turystycznych w Zakopanem
- Zespole Szkół Budowlanych w Zakopanem.

Celem projektu jest poprawa jakości usług edukacyjnych i dostępności do infrastruktury szkolnictwa zawodowego i ustawicznego mieszkańców.
W dniu 9.12.2011r. w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem odbyła się uroczystość otwarcia zespołu pracowni gastronomicznych, które w ramach projektu przeszły kompleksową modernizację.

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013"