centrum

W dniu 5 lipca 2012r. pomiędzy Zarządem Województwa Małopolskiego a Powiatem Tatrzańskim została podpisana umowa o dofinansowanie projektu nr MRPO.06.03.02-12-530/09 pn. "Nadbudowa oraz rozbudowa budynku Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny – Domu Dziecka “Tatrogród” w Zakopanem".

Przedmiotowy program realizowany jest w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013, Oś Priorytetowa 6. Spójność wewnątrzregionalna,
Działanie 6.3 Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, w tym socjalnego i zdrowotnego, Schemat B: Opieka społeczna.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 718 795,93 PLN. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 500 578,71 PLN. Przedmiotem projektu jest nadbudowa i rozbudowa budynku Domu Dziecka w Zakopanem, w celu dostosowania do wymogów przepisów prawa i podniesienia standardu usług z zakresu opieki społecznej.

centrum1