Organizacja pracy Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem od dnia 24 marca 2020 roku.

W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS - COV-2 od dnia 24 marca 2020 roku w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem nie będą przyjmowani petenci osobiście, wszystkie sprawy, wnioski inne dokumenty należy składać na Dzienniku Podawczym Urzędu lub przesyłać drogą elektroniczną na adres:

Do kontaktu telefonicznego pozostaje nr tel.: 18-20-239-20 lub 18-20-239-35 w godzinach pracy urzędu.

Pokoje

Godziny Pracy