W dniu 1 lutego 2023 r. oraz 24 maja 2023 r . w obecności Pana Piotra Bąka - Starosty Tatrzańskiego, Pana Władysława Filara – Wicestarosty Tatrzańskiego, Pana Marka Możdżenia - Sekretarza Powiatu Tatrzańskiego, Pana Jerzego Chlebińskiego - Naczelnika Wydziału Budownictwa, Pani Agnieszki Stachoń – Staszel – Z-cy Naczelnika Wydziału Budownictwa, Pani Katarzyny Chyc – Naczelnik Wydziału Organizacyjnego odbyło się uroczyste ślubowanie pracowników Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych kandydat do pracy w urzędzie odbywa służbę przygotowawczą mającą na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie do należytego wykonywania obowiązków służbowych.

Po zakończeniu służby przygotowawczej i pozytywnie zdanym egzaminie Pracownik urzędu otrzymuje akt zakończenia służby przygotowawczej oraz składa ślubowanie następującej treści:

„Ślubuję uroczyście, że na zajmowanym stanowisku będę służyć państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, przestrzegać porządku prawnego i wykonywać sumiennie powierzone mi zadania”.

Tym razem ślubowanie złożyła Pani Barbara Włoch – Bobak – Podinspektor oraz Pan Piotr Mizera - Inspektor w Wydziale Budownictwa.

Składamy serdeczne gratulacje, wyrazy uznania za dotychczasową pracę i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

• 20230202_143850
  • 20230202_1439550