Helena Buńda nowym sekretarzem Powiatu Tatrzańskiego, która obecnie pełni funkcję dyrektora Tatrzańskiej Agencji, Rozwoju, Promocji i Kultury.

Mogę już oficjalnie poinformować, że nowy sekretarzem naszego Powiatu będzie pani Helena Buńda. Nie boimy się kobiecych rządów, a ja życzę, by była to dla niej równie interesująca praca jak na stanowisku dyrektora TARPiK – mówił podczas sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego starosta Andrzej Skupień.

Helena Buńda przejmie obowiązki sekretarza Powiatu Tatrzańskiego już w sierpniu 2024 roku.

Starosta Andrzej Skupień podziękował również Markowi Możdżeniowi, dotychczasowemu sekretarzowi powiatu za jego pracę:

Dziękuję w imieniu własnym, a szczególnie moich poprzedników. Życzę w imieniu całej załogi powodzenia w nowych wyzwaniach na stanowisku sekretarza miasta Zakopane. W ramach pożegnania podjąłem decyzję o przyznaniu małej nagrody finansowej.

• bunda