Szanowni Państwo, lokalni producenci, usługodawcy, rękodzielnicy oraz inicjatorzy regionalnych przedsięwzięć, uprzejmie informujemy, że rozpoczyna się kolejna edycja konkursu o przyznanie znaku Marki Tatrzańskiej.

Marka Tatrzańska  to lokalny certyfikat jakości ustanowiony przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem.  Przyznawana jest wyjątkowym usługom, produktom, inicjatywom, ale też szczególnym dla regionu tatrzańskiego ludziom, którzy sprawiają, że połączenie tradycji z nowoczesnością staje się możliwie.

Przedsięwzięcie w znaczący sposób pozwala na pełną identyfikację artykułów spożywczych, wyrobów, produktów rękodzielniczych, usług gastronomicznych, handlowych, noclegowych i innych na terenie Powiatu Tatrzańskiego. Przyznawane certyfikaty są wyznacznikami prestiżu i autentyczności. Przyczyniają się do rozwoju i poprawy wizerunku naszego regionu.

Wnioski o przyznanie znaku Marki Tatrzańskiej składać można do 31 grudnia 2022 roku.  Zachęcamy do zgłaszania kandydatów, którzy pozytywnie wyróżnili się reprezentując i promując Państwa Gminę.

Przyznanie znaku Marka Tatrzańska odbywać się będzie w trzech kategoriach:

• pierwsza kategoria – artykuły spożywcze,
  • druga kategoria – wyroby, produkty rękodzielnicze,
  • trzecia kategoria – usługi gastronomiczne, handlowe, noclegowe oraz inne
    na terenie Powiatu Tatrzańskiego.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 grudnia 2022 roku na adres:

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane