Na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 czerwca 2023 r. Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu tworzy w ramach programu pilotażowego Centrum Zdrowia Psychicznego obejmujące powiaty: nowotarski i tatrzański.

Realizując założenie bliskiego dostępu do usług w zakresie zdrowia psychicznego planuje się utworzenie 3 punktów działalności w: Nowym Targu, Rabce- Zdroju i  Zakopanem.

W związku z tym zapraszamy osoby do pracy w ww. punktach Centrum Zdrowia Psychicznego-  istnieje możliwość zatrudnienia na  podstawie  umowy o pracę lub umowy cywilno- prawnej, w elastycznych godzinach pracy.            

Zapraszamy do składania dokumentacji aplikacyjnej wraz ze wskazaniem preferowanego miejsca pracy na stanowiska: psycholog, psycholog kliniczny, lub z doświadczeniem klinicznym co najmniej 2 lata w szpitalu, pielęgniarka, terapeuta zajęciowy, lekarz specjalista psychiatra, lekarz psychiatra, lekarz w trakcie specjalizacji, osoba prowadząca psychoterapię, rejestratorka/sekretarka medyczna, dietetyk, specjalista psychoterapii uzależnień.

Szczegółowy opis kwalifikacji i obowiązków znajduje się na stronie internetowej: www.pszs.eu  – zakładka kariera/ ogłoszenia o pracę.

Pliki do pobrania
Pobierz plik (ogłoszenie personel 28_08_2023.docx)ogłoszenie personel 28_08_2023.docx20 kB