Termin: 11-15 sierpnia 2024

Lokalizacja: Zakopane Górna Rówień Krupowa.

Jak co roku, już po raz XV Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza na Europejskie Targi Produktów Regionalnych-European Fair of Regional Products w Zakopanem.

Tegoroczne Targi będą łączyć fascynację tradycją i współczesne formy artystycznego wyrazu.

Spotkamy Kowali, Koła Gospodyń Wiejskich, Kucharzy oraz Wystawców z Polski i Europy prezentujących swoje różnorodne wyroby spożywcze, rękodzieło i kosmetyki naturalne.

Nie zabraknie atrakcji warsztatowych dla młodszych i starszych prowadzonych przez miłośników i znawców sztuki ludowej.

Wieczorami publiczność oczarują występy wyjątkowych Zespołów, które pojawią się na naszej scenie, a w ciągu dnia zapraszamy na degustacje i pokazy kulinarne.

W imieniu Organizatora zapraszamy jak zawsze na Górną Rówień Krupową, jak zawsze z pięknym tłem Giewontu.

• PKL_POZIOME_RGB
  • ZESPOY_XV_ETPR_FB