Z okazji jubileuszu Zarząd Powiatu Tatrzańskiego skierował do redaktora Piotra Sambora, Zespołu i Współpracowników Radia okolicznościowy adres oraz postanowił przyznać panu Piotrowi Samborowi nagrodę rzeczową.

Osobiste pismo do Piotra Sambora przesłał Prezydent RP Andrzej Duda, który przekazał  Redaktorowi Naczelnemu i wszystkim Współpracownikom rozgłośni jubileuszowy dar: flagę Rzeczypospolitej Polskiej.

Decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego pan Piotr Sambor został odznaczony Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego  - Krzyżem Małopolski. Wręczenia krzyża po Mszy Św. w intencji Radia Alex w Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem na Olczy dokonał radny sejmiku wojewódzkiego Jan Piczura, który odczytał okolicznościowy list od Witolda Kozłowskiego Marszałka Województwa Małopolskiego.

W uroczystości uczestniczył również Andrzej Gut – Mostowy Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, który skierował słowo do Jubilata i przekazał mu stosowny dyplom.

• 30lat1
  • 30lat2